Přístroje Biomag pomáhají nejen při léčbě polyneuropatie nebo lehké mozkové dysfunkce

V posledních několika letech se technologie v moderní medicíně výrazně zdokonalily. Stále vznikají přístroje, které pomáhají při léčbě různých onemocnění. Pokud vás trápí polyneuropatie anebo vašemu dítěti byla diagnostikována lehká mozková dysfunkce, nemusíte věšet hlavu, protože velice efektivní jsou v těchto případech přístroje Biomag.

Co je to polyneuropatie?

Časté brnění a pálení dolních končetin, nejistá chůze, špatná citlivost, svalová slabost, nepříjemné křeče i bolesti svalů. Přesně tak se projevuje polyneuropatie, jejíž příčina se liší případ od případu. Zatímco u někoho je způsobena metabolickými změnami, u jiného zase vitamínovou a nutriční nedostatečností.

Co je lehká mozková dysfunkce?

Především maminky se setkávají s termínem lehká mozková dysfunkce, která nastává při porodu či krátce po něm u novorozenců. V podstatě se jedná o odchylku mentálního vývoje. Lehkou mozkovou dysfunkcí trpí zejména ratolesti s nadprůměrnou inteligencí. S onemocněním je spojena porucha učení a chování, takže se děti chovají i jinak než ostatní vrstevníci.

Přístroje Biomag jsou novinkou na trhu

Výše uvedené nemoci nejsou neřešitelné, i když se tak na první pohled jeví. Pokud hledáte způsob, jak jejich léčbu podpořit, sáhněte po revolučním přístroji Biomag. V podstatě jde o magnetoterapii, která urychluje hojení, tlumí bolesti a regeneruje organismus jako takový. Biomag vás zbaví křečí i otoků, současně urychlí látkovou výměnu a zlepší celkové prokrvení těla.

Přístroje Biomag se doporučují pacientům, u nichž se objevily záněty kloubů, páteře, syndrom karpálního tunelu, bolesti kloubů, zlomeniny či artróza. Stejně tak má pozitivní účinky při léčbě lehké mozkové dysfunkce a polyneuropatie.

U nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie se nemusíte obávat vedlejších účinků. Velkou výhodou je snadné použití přístrojů v domácím prostředí.

sponzorovane odkazy