Chcete změnit jídelníček? Výživový poradce vás to naučí

Změňte své návyky pod dohledem našeho výživového poradce a budete se cítit jako ještě nikdy předtím.

Žádné prášky ani diety Vám nedoporučíme, pouze pravidelnou a zdravou stravu, která vám dodá energii a vitalitu.

Začít nebylo nikdy jednodušší – výživové poradenství je u nás ZDARMA a jídelníček na hubnutí na míru získáte dokonce i ve vašem městě!

Metoda NATURHOUSE staví na skvělém jídelníčku a unikátních doplňcích stravy, které si hradí klient. Máme více než 4 miliony spokojených klientů po celém světě a každým dnem i mnoho spokojených českých klientů.

Máte pocit, že sami nezvládnete změnit váš jídelníček?

Výživové poradenství NATURHOUSE je pro vaši postavu snů správnou volbou. Náš výživový poradce Vás to naučí. Česká republika patří mezi populaci, kde lidé bojují s obezitou a kardiologickým onemocněním. Smutný fakt je, že s tímto obrovským problémem bojují také děti. Přitom si stačí objednat si konzultaci u nás zdarma a začít nový, zdravější život.

Stačí se řídit radami našich dietologů a docházet na průběžné konzultace ZDARMA pro kontrolu vašich výsledků a vaši další motivaci.

Náš speciálně vyškolený pracovník zjistí vaše predispozice speciálním přístrojem, aby mohl správně určit co nejefektivnější jídelníček. Naučíme vás jíst pravidelně, a to 5-6x denně. Doporučíme vám také přípravky NATURHOUSE s přírodním složením výhradně z bylinných látek, což je jediné, co si klienti hradí sami. Přípravky výrazně urychlují očistu vašeho organizmu a hubnoucí proces. Nevíte si rady s výběrem výživového poradce? Web novinky.cz vám pomůže správného vybrat. Najdete zde spoustu rad a tipů.

Základem jakéhokoliv hubnutí či diety je omezení počtu přijímaných kalorií nebo naopak zvýšení spalování kalorií. Na tomto zásadním principu staví naši odborníci své jídelníčky a další doporučení. Velmi důležitým prvkem našeho poradenství je dodržování pitného režimu, denně byste měli vypít alespoň 2-3 litry vody, nejsou vhodné slazené nápoje, alkohol ani kofein. Náš certifikovaný poradce vám proto navrhne pestrou stravu s bohatým pitným režimem.

V každém dietetickém centru působí proškolené výživové poradkyně, které navrhnou individuální dietní plán každému na míru. Doporučený jídelníček vychází ze zásad středomořské kuchyně, je lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat.

Aby byl redukční efekt maximální, k pestré dietě doporučujeme lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na čistě bylinné bázi.

Našim klientům pomáháme změnit jejich stravovací návyky. Každému klientovi doporučíme správnou kombinaci potravin na základě individuálních stravovacích potřeb, změně životních návyků, rozvrhu hodin a výdajů energie tak, aby jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty po celý den.

Jste to co jíte, je naprostá pravda.

Závažným problémem většiny obézních lidí je nepestrá a fádní strava bez ovoce a zeleniny.

Mezi základní poučky patří: omezte sůl, jezte bílé maso, používejte především olivový olej, omezte nasycené tuky,

jezte čerstvé potraviny, zeleninu a ovoce, vyhněte se Ečkům, jezte celozrnné cereálie, vlákninu a luštěniny, vyhněte se konzumaci sladkostí a slazených nápojů.

Změna stravovacích návyků není rozhodně nic jednoduchého, ale pokud je zaváděna postupně a pod dohledem odborníka, jsou výsledky zaručeně efektivní. Zdravá strava by měla obsahovat vyvážené zastoupení 3 hlavních složek potravy, čili 50% sacharidů, 30% tuků, 20% bílkovin.

Co konzultací získáte:

  • 30 – 45 minut s nutričním terapeutem
  • Komplexní diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí

Změňte zásadně svůj zdravý životní styl k lepšímu životu a vyhledejte výživového poradce ve vašem městě ještě dnes, již samotnou konzultací jste o krok blíž ke krásnější postavě. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o konzultaci.

sponzorovane odkazy