Jak se zbavit kloubních potíží?

Klouby a s nimi i celý pohybový aparát patří k nejdůležitějším součástem lidského těla. Je důležité si uvědomit, že se klouby extrémně rychle opotřebovávají. Je nutné se o ně dobře starat, protože v opačném případě začnou bolet a znemožní nám radost z pohybu. Máme pro vás dobrou zprávu, existují hned 2 účinné způsoby, jak udržet klouby ve výborné kondici.


Nezdravý životní styl

Klouby potřebují pro své fungování celou řadu minerálů, stopových prvků, vitamínů a dalších látek. Ty bychom měli běžně získávat ze stravy, ovšem realita je u mnoha lidí úplně jinde. Díky nezdravé a nevyvážené stravě lidé konzumují jen velmi málo těchto potřebných látek, čímž strádají klouby a vlastně i celý lidský organismus. Velmi účinné řešení kloubních potíží se nabízí pouze jediné – konzumovat speciální doplňky s obsahem výživných látek. Představujeme vám hned 2 nejzajímavější.

Gelatina Plus pro optimální výživu

Velmi dobrým pomocníkem „v boji pro zdravé klouby“ je přípravek Gelatina Plus.

gelatina plus

Jeho účinnost je dána obsahem speciální látky – hydrolyzovaného kolagenu Q-PREMIUM®. Právě tento typ kolagenu dokáže lidské tělo rychle vstřebat a dodat ho do kloubů, pro jejichž správnou funkci je nezbytný. Kromě něj tvoří obsah přípravku dalších 20 klíčových aminokyselin, které podporují tvorbu kolagenu.

Arthoro® basis se super silným složením

Velkým pomocníkem je i přípravek Arthoro® basis pro celý kloubní aparát, který při pravidelném užívání zajistí pravidelný přísun všech důležitých živin.

Arthoro Basis

Jeho hlavní složkou je koncentrát z mořských mušlí Perna canalicus, který pozitivně ovlivňuje zdraví pojivových tkání, dále také řada vitamínů, minerálů i stopových prvků. Společně dodávají kloubům živiny, které potřebují pro správnou funkčnost.

Pokud chcete své klouby chránit, vyzkoušejte tyto přípravky, pomohou!

Na závěr jeden zajímavý tip – chcete zůstat fit i v pokročilém věku? Podívejte se na těchto několik rad, jak jednoduše změnit svůj životní styl!

sponzorovane odkazy