Pivo má blahodárný vliv na naše zdraví

Pití piva má blahodárný vliv na naše zdraví. Obsahuje více zdraví prospěšných látek než víno. Pivo umí snížit riziko rakoviny i mrtvice. Chcete, aby vypité pivo účinkovalo jak má? Stačí vám bohatě 1-2 sklenice denně. Jakým nemocem tento božský nápoj umí zabránit?

Bojuje proti infarktu

Nejnovější výzkumy prokázaly, že lidé, kteří vypijí denně půl litru piva denně, mají až o 31 procent nižší riziko infarktu. Pivo zvyšuje hladinu HDL cholesterolu a je bohaté na flavonoidy i vitamíny skupiny B, které vás ochrání před aterosklerózou, působí proti srdečním onemocněním.

Pijte pivo, vaše ledviny budou zdravější

Pivo obsahuje chmel, to je známá věc. Málokdo však ví, že chmel napomáhá usazování vápníku v ledvinách a téměř o 40% sníží riziko, že se vám vytvoří ledvinové kameny. Díky pravidelnému pití 1-2 sklenic piva denně, bude vaše tělo přiměřeně hydratované a vaše ledviny budou správně fungovat.

Pivo pomůže snížit riziko cukrovky

Na Harvardu v roce 2011 testovali téměř 38 tisíc lidí středního věku a na základě tohoto výzkumu zjistili, že osoby, které pily dvě sklenice piva denně měly až o 25% nižší riziko, že se u nich vyskytne cukrovka 2. typu. Mimo jiné pivo obsahuje chrom a vlákninu, které chrání tělo před inzulínovou rezistencí, jež diabetes způsobuje.

Váš trávicí trakt bude fungovat, jak má

Pivo obsahuje oxid uhličitý, který má blahodárné účinky na činnost zažívacího traktu. Hořká chuť chmele je způsobena látkami, které pomáhají stimulovat prokrvení sliznice, regulovat tvorbu slin a a také žluči a trávicích šťáv. Pravidelným pitím piva, zabráníte tvorbě žlučových kamenů. Pivo lze dnes nakoupit i přes internet např.: www.svet-piva.cz

Pivo obsahuje vitamíny skupiny B, kyselinu listovou a také sacharidy, vitamíny, bílkoviny, flavonoidy, minerální látky a především draslík. Tyto látky jsou zdrojem energetické hodnoty piva a působí na naše tělo velmi příznivě. Pijte pivo. Budete žít déle, zlepší se vám pleť a vaše tělo se bude bránit chorobám.

sponzorovane odkazy