Čistírny, studny, nádrže i přípojky

Projekční kancelář ZAKRA s.r.o. se zaměřuje na projektové dokumentace čistíren odpadních vod, domácích studen, retenčních nádrží a kanalizačních i vodovodních přípojek. Na rozdíl od většiny konkurenčních firem však nabízí zákazníkům kompletní fullservis – kromě samotné dokumentace dokáží zařídit i hydrogeologický posudek, vyřídit úřední formality a dohlédnout na realizaci celého procesu. Takovou supervizi prakticky jinde na trhu nezískáte.

Pokud chcete znát detaily, kontaktujte agenturu ZAKRA. Na kontě má firma již množství spokojených klientů – ať už rodin, jednotlivců nebo firem, nemálo realizovaných případů a 99% pozitivní zpětnou vazbu. Jako první se provede vstupní konzultace. Ta nestojí nic. S kolegy prodiskutujete všechno podstatné, co se týká vašeho pozemku a zamýšleného projektu. Souhlasíte-li se vším, zpracuje ZAKRA dokumentaci a následně získáte i hydrogeologický posudek.

Pro více informací se rozhodně podívejte na webové stránky společnosti, kde získáte veškeré potřebné informace ohledně ČOV, studny, nádrže i přípojky. Jejich blog je plný důležitých informací, které si pročtěte, než se do toho pustíte. Hodně štěstí!

sponzorovane odkazy