Laserové ošetření

Na první pohled by se mohlo zdát, že je laser poměrně novou záležitostí. Ale není tomu tak. Poprvé se o něm veřejnost dozvěděla již před více než šedesáti lety. Ale až v posledních letech se jeho působnost trošku více rozšířila. Nejen v medicíně, ale i v kosmetice se s ním setkáváme. Jeho historie je ale nejasná. Není zcela známo, kdo vlastně poprvé s laserem přišel. Hádají se mezi sebou Američané a Rusové, jedni tvrdí, že oni přišli na svět s laserem, druzí, že zase oni. Je pravda, že Rusové dostalo Nobelovu cenu za konstrukci laser, tak zřejmě oni. Ale to vlastně ani není podstatné.

Na funkci laseru nemá historie jeho konstrukce vliv. Existuje několik druhů laserů, každý z nich si našel své uplatnění ve speciální oblasti. Pevno-látkové lasery se používají v chirurgii, stomatologické jsou například vhodné pro odstranění tetování. Využití si našel laser i v očním lékařství, ale také v kosmetice a dermatologii. Dále existují jiné typy laseru, tzv. polovodičové, díky kterým je možné vypalovat DVD nebo tisk dokumentů. Nakonec bychom mohli zmínit lasery, které se v hojném množství využívají v průmyslu.

Asi nejčastěji se každý z nás setká s lasery, které se využívají ve zdravotnictví a kosmetice. Ve zdravotnictví se pomocí laserů dají odstranit různé nechtěné výrůstky například na patě nebo zápěstí. Nevzhledné jizvičky, stopy po akné nebo vrásky. Žádný problém již dnes. To a ještě mnohem více, za nás vyřeší laserové ošetření. Stejně tak se můžete zbavit nevzhledného ochlupení a ušetřit tak čas s holením. Kosmetická centra se předhání, jaký kosmetický zákrok ženám nabídnou.  Hlavním lákadlem je bezbolestnost.

Odstranění a ošetření jizev

Nepříjemné nehody traumatizují člověka třeba i celý zbytek života. A když se k tomu má člověk ještě dívat na zjizvenou pokožku, připomínající onu nehodu, sebevědomí to rozhodně nepřidá. Řekněme si to na rovinu, jizvy nikdy nevypadají moc hezky. A je jedno, zda jsou to jizvy po operaci, nebo jen nějakém pádu. Pokud se s jizvou nechcete smířit nebo je na místě, kde ji vidí i okolí, chcete se jí prostě zbavit. Pravidlo zní, čím dřív tím líp. Pokud je jizva totiž čerstvá, dá se odstranit mnohem lépe, než staré rány. Proto neotálejte. Velmi staré jizvy Vám totiž mohou zůstat napořád. Biostimulační laser se jinak o jizvy dobře postará.

Odstranění žilek

Nohy jsou ozdobou každé ženy. Hned po vlasech, poprsí a zadečku. Proto je dobré o nohy správně pečovat. Dokonale oholené, dlouhé, přirozeně opálené nohy, bez jediné známky pomerančové kůry jsou tou pravou zbraní ženy, která působí nejen na muže. I ženy budou rozhodně závidět. Ale všechna tato paráda může být narušena nevzhlednými žilkami. Podobné žilky, které vystupují na povrch pokožky, se objevují nejen na nohách, ale i jiných částech lidského těla. Nic se nestrachujte, cévní laser si poradí skoro se vším. Tyto žilky mohou být bez nějakých známek odstraněny a Vaše krása může kvést dále. Tento zákrok se musí několikrát opakovat. Záleží na velikosti žilek.

Odstranění jizviček po akné

Období dospívání. Každý z nás si tím prošel. A bohužel někomu vzpomínky na něj zůstaly i viditelné v podobě malinkatých jizviček. Na tváři, hrudi, ale i třeba rukou a zádech se objevují nevzhledné pupínky, které má člověk tendenci vymačkávat a tím se jich zbavovat, jenže právě tímto vznikají ony zmiňované jizvičky, kterých se pak následně zbavujeme. Řešením je opět laser, který jizvičky dokonale odstraní.

Odstranění tetování

Chvilková nebo mladistvá nerozvážnost a památka na celý život je na světě. Ano tetování je móda, ale i strašák. Časem se omrzí a najednou člověk zjistí, že už obrázek, který byl nejdříve tím nejkrásnějším na světě, je nyní ošklivý a nechtěný. Dali jste si vytetovat na předloktí jméno své první lásky? Jenže tato láska po častě vyprchala, a nyní jste v manželském svazku s jiným partnerem? Co s tím? Opět je zde varianta laseru, který rozbíjí pigmentové částice, a ty se následně vstřebávají. Procedura se musí opakovat až osmkrát, samozřejmě záleží na velikosti, ale především hloubce tetování, ale také pigmentu jedince.

Odstranění pigmentací

Pigmentové skvrny trápí velké procento lidí. Objevují se na všech částech těla, ale nejnepříjemnější jsou například na obličeji. Nejprve je nutná konzultace s lékařem, zda se může skvrna odstranit. K těmto zákrokům se používá depigmentační laserový přístroj.

Odstranění chloupků

Jemná, heboučká pokožka bez jediného chloupku. Současný trend a touha téměř všech žen. Jenže neustálé holení otravuje život všem. Existuje několik různých metod, jak se chloupků zbavit. V poslední době ženy volí zbavování ochlupení pomocí laseru. Kosmetická a estetická centra nabízí tuto službu již jako standart. Mnoho lidí si může právě touto metodou zvýšit sebevědomí, když se zbaví nevzhledných chloupků například z obličeje. Ultrafialové záření ničí cibulku každého chloupku, a tím zamezuje jejich následného růstu. Nutno ovšem podotknout, že toto ošetření je finančně dost náročné, ale na druhou stranu zase trvalé.

Omlazení pokožky

Přiznejme si to sami. Každý člověk stárne. Někdo sice pomaleji, někdo rychleji. Má to na svědomí taky dědičnost, celkový životní styl a taky kosmetické zákroky. Pomocí speciálního laseru v kosmetickém centru se můžete stát mladší. Laser odstraňuje vrstvy staré kůže a nechává jen mladou kůži.

Odstranění mateřských znamének, bradavic

Taková piha krásny nad rtem je často brána jako něco krásného, sexy a byly dokonce i doby, kdy si ji ženy schválně dokreslovaly. Na druhou stranu některá znamínka jsou ošklivá a co více, můžou být původem rakoviny kůže. Znamínka na nevhodných místech, jako jsou například podpaží, oblast třísel nebo v místech, kde nosíme podprsenku, je lepší odstranit. Hrozí jejich rozškrabání nebo strhnutí. Taková znamínka se odstraňují laserem.

Odstranění oparů a ran

Trpíte na opary? Ty jsou velmi nepříjemnými společníky. Opět je zde pomoc v podobě laseru, přesněji biostimulačního laseru. Tímto druhem laseru se dají léčit i popáleniny, rány po operaci nebo jizvy, které se těžko hojí.

sponzorovane odkazy